Paracetamol czopki 125mg 10 sztuk

2.79

SKU: 15b1a65d4823 Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Hasco-Lek

witaminy w ciąży pan tabletka
, lek ozzion
, sól emska na ból gardła
, bio oil żel
, opuchlizna po stłuczeniu nie schodzi
, tryprofan
, traumon gemini
, verbascon baby opinie
, baikadent dla dzieci
, nefrocal czy fitolizyna
, test strumieniowy
, żelki skład
, setal mr na co jest
, amantadyna przeciwwskazania

yyyyy


LekWskazania: bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.Skład: 1 czopek zawiera: substancję czynną: paracetamol 125mg oraz substancje pomocnicze: tłuszcz stały (Witespol S58).Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.Dawkowanie: czopki Paracetamol Hasco stosuje się doodbytniczo. U dorosłych stosuje się dawkę 500mg jednorazowo. Maksymalna dawka dobowa paracetamolu dla osób dorosłych w przypadku leczenia krótkotrwałego wynosi 4g, a długotrwałego 2,6g. Bez zalecenia lekarza nie stosować dłużej niż 10 dni. U dzieci dawkę ustala się wg masy dziecka (przeciętnie jednorazowo 10-15mg/kg masy ciała). U dzieci nie stosować leku dłużej niz 3 dni bez konsultacji z lekarzem.Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, alkoholizm, ciężka niewydolność nerek, ciąża, laktacja.